Jak zadbać o czystość w samochodzie?

Zadaj sobie pytanie, jak się czujesz, gdy jesteś w czystym samochodzie? O czym myślisz, gdy patrzysz na czysty samochód? Jest w nim coś takiego, prawda? Jakże orzeźwiające! A teraz, jak się czujesz, gdy jesteś w brudnym samochodzie? Możesz się skrzywić. Możesz czuć się zażenowany lub zawstydzony. Czystość to pierwszy krok do posiadania dumy ze swojego pojazdu.

Istnieje wiele sposobów na utrzymanie wnętrza samochodu w czystości i porządku. Oto kilka porad i wskazówek, jak utrzymać czystość i porządek:

-Używaj odkurzacza do czyszczenia okruchów i kurzu z siedzeń, podłóg i deski rozdzielczej. Odkurzacz z końcówkami do tapicerki jest świetny, aby dostać się w szczeliny i pęknięcia – możesz go nawet użyć do zassania okruchów jedzenia, które wpadły między siedzenia! Pamiętaj, aby opróżnić go po każdym użyciu, aby nic nie zatkało się w środku.

-Odkurzaj również dywaniki i wykładziny. Mogą się one zabrudzić tak samo jak deski podłogowe!

-Schowaj awaryjny płyn do mycia szyb i ręczniki papierowe w schowku, abyś zawsze był przygotowany na wypadek niespodziewanego bałaganu lub rozlania płynu. (Nie zapomnij uzupełnić zapasów!)

Więcej motoryzacyjnych porad znajdziesz na stronie https://teamuto.pl/ .