Rodzaje treningów na siłowni

Istnieje kilka różnych rodzajów treningu na siłowni. Możesz iść na siłownię sam lub z grupą osób i możesz pracować samodzielnie lub z trenerem personalnym. Praca z trenerem nazywana jest treningiem jeden na jeden. Istnieje wiele różnych sposobów trenowania na siłowni, więc ważne jest, aby wiedzieć, co każdy z nich jest.

Pierwszym sposobem treningu jest trening siłowy , który wykorzystuje wolne ciężary i maszyny do pracy nad mięśniami. Używasz małych ciężarów, które można umieścić na rękę i poruszać się wokół, aby zbudować swoje mięśnie. Trening siłowy jest dobry do budowania mięśni i utraty wagi też . 

Drugi rodzaj treningu jest cardio . Kiedy ćwiczysz z cardio, pracujesz na coraz tętno i coraz fit w ten sposób. Cardio może być wykonane na bieżni lub przy użyciu maszyny eliptycznej . 

Trzeci rodzaj treningu jest cross-training . Cross-training wykorzystuje sprzęt, taki jak maszyna do wiosłowania, liny do skakania, lub rakiety tenisowej, aby uzyskać trening w. Ten rodzaj treningu pomaga uzyskać silniejszy i schudnąć też. 

Czwarty rodzaj ćwiczeń na siłowni jest bodyweight workout . Z bodyweight workout, podnosisz własną wagę zamiast używać maszyn lub wolnych ciężarów, jak w podnoszeniu ciężarów. Więcej artykułów na temat sportu znajdziesz na stronie https://strongo.pl/ .