Jak stylizować sukienkę w kropki?

Jak wystylizować sukienkę w kropki? Zdradzimy Ci sekret! Wszystko polega na znalezieniu odpowiednich elementów, z którymi można pracować. Sukienka w kropki może być doskonałym wyborem do biura, na randkę, a nawet na dzień w domu i nadal wyglądać odpowiednio.

Sukienka z nadrukiem w kropki wygląda najlepiej, gdy jest noszona z czarnymi butami. Czarne czółenka sprawią, że Twoje nogi będą wyglądały na super długie; ponadto czarne czółenka podkreślą kobiecy i klasyczny wygląd sukienki w kropki. Świetna para czarnych czółenek jest ponadczasowa i może być noszona przez cały rok.

Z czystą białą bluzką, spódnicą w kropki o linii A i czarnymi czółenkami, Twój strój jest gotowy do pracy! Dodaj kilka akcesoriów do mieszanki i jesteś gotowa do pracy. Na przykład, dodaj cienki pasek, który podkreśli Twoją talię i zwiąż go w węzeł z boku. Możesz również założyć kilka kolczyków, aby zwrócić uwagę na swoją twarz i dekolt. Złote lub srebrne dodatki są zawsze dobrym wyborem, ponieważ wydobywają połysk czarnych butów, a jednocześnie podkreślają białą bluzkę. Więcej artykułów o modzie znajdziesz na stronie https://clothy.pl/ .