Jak spakować zabawki na prezent?

Pakowanie prezentów nie dla każdego jest łatwą pracą. Kiedy pakujesz zabawki na prezent, łatwo ulec pokusie, aby po prostu wrzucić je do pudełka, nie zwracając uwagi na to, jak dotrą. Możesz spróbować rzucić warstwę bibuły na wierzch i nie martwić się o schowanie ich – w końcu to tylko jedno dziecko, prawda? Ale kiedy twój odbiorca otworzy ten prezent, te zabawki mogą się zgubić lub zniszczyć. 

Istnieją sposoby, aby uniknąć dodatkowej pracy i zapewnić, że twój prezent będzie postrzegany jako przemyślany, dobrze pomyślany, kiedy twój odbiorca go otworzy.

Zacznijmy od samego pudełka. Jeśli to możliwe, wybierz takie, którego boki nie są zbyt wysokie, ponieważ pozwoli Ci to wypełnić większą część pudełka bez obawy, że jego zawartość przesunie się podczas wysyłki. Poszukaj również takiego z mocnymi bokami, aby nie zapadło się pod ciężarem tego, co umieścisz w środku. Następnie wybierz odpowiedniej wielkości arkusz folii bąbelkowej i przytnij go do odpowiedniego rozmiaru. Upewnij się, że folia bąbelkowa jest na tyle gruba, że gdybyś miał upuścić pudełko z niewielkiej odległości na twardą powierzchnię, nic by się nie przebiło. Delikatnie włóż każdy przedmiot do swojego małego gniazda z folii bąbelkowej, zanim ułożysz je jeden na drugim i włożysz do pudełka.

Więcej porad na temat pakowania na stronie https://manux.pl/ .