Jak samemu zrobić kolorową bransoletkę?

Bransoletki to świetny sposób, aby nosić swój styl na rękawie – lub, w tym przypadku, na nadgarstku. Możesz łatwo znaleźć bransoletkę w sklepie lub online, ale prawdziwa zabawa polega na samodzielnym jej wykonaniu. Jest wiele miejsca na kreatywność w projektowaniu własnej bransoletki z koralikami, które lubisz i kolorami, które uzupełniają Twój strój. Plus, to jest tańsze, aby zrobić własne niż kupić jeden w sklepie.

Aby zrobić kolorową bransoletkę samodzielnie, będziesz potrzebować dwóch głównych materiałów: kilku kolorowych koralików i trochę sznurka lub przędzy w kolorze i grubości, którą chcesz. Wybierając sznurek, nie wybieraj niczego, co jest zbyt cienkie lub delikatne – jeśli masz problem z nawleczeniem koralików na przędzę, może być ona zbyt cienka. Zamiast kupować koraliki w sklepie z rękodziełem i rzucać je razem na chybił trafił, zalecamy zakup koralików specjalnie do tego projektu. Kolory są jednolite i nie spowodują żadnych problemów z dopasowaniem ich później.

Najlepsze kolory do wyboru to ciepłe odcienie, takie jak czerwienie, róże, pomarańcze i żółcie – kolory, które wyglądają dobrze z prawie wszystkim i nie gubią się w innych kolorach. Więcej artykułów o modzie znajdziesz na stronie https://fashionloop.pl/ .