Fryzury idealne pod czapkę

Najlepszą rzeczą w czapkach jest to, że są one tak uniwersalne. Możesz nosić czapkę do garnituru lub ulubionego t-shirtu – możesz ją nawet nosić w domu podczas snu. Jest jednak jedna rzecz, która może sprawić, że elegancka fedora zmieni się w nieładny bałagan: włosy.

Nawet najbardziej zadbana fryzura może pod nią wyglądać jak ptasie gniazdo. Poniżej przedstawiamy kilka fryzur, które udaje się ułożyć pod czapką i nadal wyglądają świetnie:

-Ulizana fryzura sprawdza się w przypadku czapek, ponieważ włosy są wystarczająco gęste, by pozostać na swoim miejscu, ale jednocześnie na tyle cienkie, by nie ograniczał ich kształt czapki. Klasyczna fryzura z ulizanymi włosami to włosy zaczesane do tyłu od linii włosów z przodu w prostej linii dookoła głowy (najdłuższa część tej sekcji powinna opadać tuż poniżej uszu). Boki powinny być gładko zaczesane do dołu, ale nie na tyle, by leżały zupełnie płasko na tle reszty głowy. Klasyczna fryzura z ulizanymi włosami nie wymaga zbyt wielu zabiegów stylizacyjnych (większość osób uważa, że łatwiej jest zrobić to samemu niż prosić kogoś innego) i sprawdza się zarówno w przypadku krótkich, jak i długich włosów – nawet jeżeli Twoje pukle są długie. Więcej artykułów na temat urody znajdziesz na stronie https://slowerful.pl/ .