Gdzie postawić w domu kwiaty?

Kwiaty to jeden z najpiękniejszych tworów natury, który może sprawić, że nasz dom będzie wyglądał ładniej i świeżo. Ale gdzie je umieścić? W ostatnim artykule omówiliśmy kilka sposobów na wykorzystanie kwiatów w wystroju domu i jak je pielęgnować. Dziś zaproponujemy Wam kilka aranżacji kwiatowych i powiemy, gdzie polecamy je umieścić.

Zacznijmy od salonu. Możesz wybrać wazony do tego pomieszczenia zgodnie z jego stylem, na przykład, jeśli masz nowoczesny salon, możesz wybrać abstrakcyjny szklany wazon lub wysoki szklany wazon. Ważne jest, aby Twoja aranżacja kwiatowa nie była zbyt duża, aby nie przepełniała całego pomieszczenia.

Zalecamy postawienie kompozycji kwiatowej na stoliku kawowym, ponieważ nada ona więcej atmosfery Twojemu salonowi.

Jeśli w Twoim salonie znajduje się kominek, możesz postawić na nim kilka małych wazonów wypełnionych kolorowymi kwiatami, takimi jak tulipany czy stokrotki. W ten sposób będą one ładnie wyglądać i będą jednocześnie użyteczne, ponieważ takie wazony są zwykle używane do przechowywania polan w celu rozpalenia ognia w zimie. Więcej artykułów na temat wnętrz znajdziesz na stronie https://budowaidom.pl/ .